BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atsiminimai

Kartais esame toje akimirkoje, toje nuolat besikartojančioje dienoje, kad atrodo mūsų gyvenimas nieko vertas. Niekuo neišsiskiriantis, niekuo neįdomus. Kad jeigu rašytume knygą, joje tebūtų valgymo ir miegojimo aprašai. Darbas, maistas, miegas.

Tačiau kiekvienas iš mūsų yra labai unikalus savo gyvenimu. Pradedant vaikyste, šeima, atsitikimais, istorijomis, draugais, kaimynais, namais, potyriais, tikslais, darbais, vyrais, viltimis, nuopoliais, pakilimais, įskaudinimais, gėda, idėjomis.

Visi mes skirtingi. Visi įdomūs. Visų knyga būtų unikali. Tik kad būtų geri parašyta.

Norint išpildyti svajones dažnai save statome į tą “Reikia” būseną ir pamirštame apie “Noriu”. Nebenmatome kas esame, atrodo gyvename dėl visuomenės standartų, šeimos, draugų, kitų… Bet ne savęs.

Bloge bandysiu priminti, kiek daug kartų mano “Noriu” būsena nuveikė. Kiek daug blogų ir gerų atsiminimų turiu. Jie padarė mane tokią, kokią esu. Tokią išskirtinę su išskirtine istorija. Priminsiu sau, vardan ko gyvenu tą “Reikia” gyvenimą. Priminsiu, kiek daug aplink spalvų kurios kartais turibūti nematomos tam, kad vėliau jos būtų matomos žymiai ryškiau.

Atsiminimai. Tai, kas primena, jog esame kas esame, jog darome ką iš tiesų norime daryti. Tai, kas primena, kodėl mes čia ir kur mes būsime rytoj.

Atsiminimai. Geri. Ir labai blogi. Jautrūs, o kartais ir visai nesvarbūs. Padriki. Nenuspėjami.

Patiko (0)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą